2021
W okresie od 5 do 23 lipca br., w Młodzieżowym Domu Kultury im. dr. H. Jordana, odbyły się kolejne dwa turnusy półkolonii letnich.
Każdy turnus posiadał oddzielny program. Łącznie podczas tych turnusów wypoczywało 120 uczestników, którymi opiekowało się 8 opiekunów, dokładających wszelkich starań, aby zajęcia były udane, atrakcyjne i przede wszystkim bezpieczne.
W czasie trwania półkolonii uczestnikom udało się poznać lepiej okolice, środowisko naturalne oraz ciekawe zwierzęta podczas wycieczek do ZOO w Chorzowie, Ogrodów Kapias w Goczałkowicach-Zdroju oraz podczas warsztatów przyrodniczych w Ogrodzie Śląskim w Świerklańcu.
Półkoloniści mieli również okazję uczestniczyć w zajęciach aktywizujących, doskonalili umiejętności pływackie podczas pobytu w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach, uczyli się gry w kręgle w Grawitacji w Katowicach oraz bawili się w Parku Trampolin w Tarnowskich Górach. Podczas półkolonii uczestnicy zapoznali się z najnowszymi produkcjami filmowymi w Multikinie w Katowicach. Obejrzeli filmy „Luca”, „Mustang z dzikiej doliny”, „Droga do wolności” i „Kosmiczny mecz 2”. Odwiedzili również Park Rozrywki „Legendię” w Chorzowie.
Każdego dnia uczestnicy otrzymywali śniadanie i obiad.

Poprawiony ( piątek, 06 sierpnia 2021 08:28 )