2021

Z rozpoczęciem nowego roku kulturalnego 2021/2022, ruszyła na pełnych obrotach jordanowska świetlica.

Uczestnicy zajęć świetlicowych z początkiem września, zostali zapoznani z zasadami, które pomogą im bezpiecznie bawić się w świetlicowej sali, brać udział w zajęciach oraz w zgodzie i przyjaźni spędzać wspólne chwile.

Mamy nadzieję, że i w tym roku szkolnym, stworzone warunki (nowe gry i pomoce dydaktyczne) będą sprzyjać inicjowaniu spontanicznych zabaw rówieśniczych, kształtować samodzielność i umiejętność współpracy w kontaktach z rówieśnikami. Uczestnicy, tak jak w latach poprzednich, chętnie będą brali udział w proponowanych konkursach, akcjach oraz imprezach i uroczystościach świetlicowych.

Dnia 6 września br., z impetem podopieczni świetlicy przystąpili, m.in.: do odrabiania zadań domowych inni ochoczo podjęli się układania puzzli, budowy bazy z klocków LEGO, gry w planszówki.Frekwencja na zajęciach świetlicowych, jak co roku jest oszałamiająca!

Wszyscy uczestnicy zajęć świetlicowych w razie sprzyjającej pogody korzystają z naszego jordanowskiego ogrodu. Tak też było 15 wrzenia br., gdzie Pani Ewa, zorganizowała pierwszą kameralną imprezę z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki!

Każdy uczestnik świetlicy, ochoczo podjął się wyzwania i skorzystał z okazji wspólnej zabawy. Liczyli i to dużo ... albo kropki na ubraniach, przedmiotach czy też biedronkach, liściach, okazało się bowiem, że przyroda tak jak my lubi kropki :)

To dopiero początek, plany są ... chęci są ... będzie się działo ... tymczasem uczestnikom zajęć świetlicowych jak również wszystkim uczestnikom pozostałych kół zainteresowań, życzymy aby nowy rok kulturalny w naszej placówce pozwolił rozwinąć pasje i zainteresowania oraz by stał się fascynującą przygodą pełną radości, sukcesów i satysfakcji.

GALERIA FOTO

Poprawiony ( piątek, 17 września 2021 07:29 )