2021

Zgodnie z zapowiedzią startuje akcja wsparcia rehabilitacji syna wychowanki naszej placówki Agnieszki.

Całkowity dochód zasili subkonto Gabrysia Skrzypnika w Fundacji Piastun Wyrównywanie Szans.

Instruktorki Młodzieżowego Domu Kultury im. dr. H. Jordana w Siemianowicach Śląskich, panie Jadzia, Ania, Bożena i Ewa własnoręcznie przygotowały małe cuda i cudeńka i w ten sposób chcą wesprzeć leczenie Gabrysia.

Pani Jadzia, instruktorka koła kroju i szycia wyczarowała igłą i nicią piękne serduszka oraz mięciutkie gruszki (cena serca 20 zł, gruszki 15 zł).

Pani Bożenka ma oprócz tańca jeszcze jedną pasję - tworzenie biżuterii. Podarowała więc na cele akcji dzieło swoich rąk unikatowe naszyjniki (w cenie 40 zł za sztukę).

Pani Ania to specjalistka od szydełkowania. Stworzyła uroczą parę misiów, które nazwaliśmy Gabryś i Hania (po 50 zł).

Pani Ewa natomiast uwielbia robić na drutach. Wydziergała opaski, które z pewnością ogrzeją zmarznięte uszy,  wykonane są ze stuprocentowej, niegryzącej wełny, rozmiar uniwersalny (cena 30 zł za sztukę).

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji.

W komentarzach lub wiadomości prywatnej https://www.facebook.com/swietlica.jordan.5 można zarezerwować sobie wybrany przedmiot.

Dobro wraca!

Poprawiony ( poniedziałek, 06 grudnia 2021 10:18 )