2021

Ostatnie dwa tygodnie grudnia ubiegały w  Młodzieżowym Domu Kultury im. dr. H. Jordana w Siemianowicach Śląskich w atmosferze radosnego oczekiwania na narodzenie Jezusa.

Stało się to za sprawą kolędowania wychowanków kół muzycznych: koła gry na gitarze, koła gry na pianinie oraz zespołów gitarowych. Mimo galopującej pandemii, która uniemożliwiła zorganizowanie pokaźnego koncertu kolędowego dla wszystkich uczestników kół muzycznych, tudzież ich bliskich, jak to miało miejsce w ubiegłych latach podczas wernisaży ,,Zimowych krajobrazów” w  pobliskim muzeum, piękno kolęd i pastorałek wychowankowie zaprezentowali w czasie zajęć grupowych z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Kameralne występy wychowanków kół muzycznych odbywały się na scenie sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury, przy połyskującym blasku lampek choinkowych, w atmosferze zadumy i refleksji.

Zatem niech ta  świąteczna aura pozostanie z nami na nadchodzące wydarzenia Narodzin Chrystusa. Niech Boża Dziecina otuli swym płaszczem łask każdego człowieka!

Wszystkiego dobrego, błogosławionych, radosnych, pięknych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Ewa i Jarosław Janikowie

 

GALERIA FOTO

Poprawiony ( poniedziałek, 20 grudnia 2021 13:09 )