Aktualności 2022

01 kwietnia br., na terenie naszej placówki, zostały zorganizowane wiosenne charytatywne warsztaty plastyczne. Celem zorganizowanych warsztatów było wsparcie Gabrysia (leczenie i rehabilitację tego małego dzielnego wojownika), syna naszej byłej wychowanki Agnieszki.

Warsztaty prowadziła Pani Agnieszka Filbier, nauczycielka SP 11 w Siemianowicach Śląskich. Jej wielką pasją jest tworzenie przepięknych kartek okolicznościowych, a także prowadzenie warsztatów plastycznych dla uczniów szkoły, w której pracuje. Tym razem nasi wychowankowie pod okiem Pani Agnieszki wyczarowali wielkanocno-wiosenne cuda.

Dziękujemy Pani Agnieszce za wspaniałe pomysły, za poświęcony czas, za ogromne serce i wsparcie dla naszego Gabrysia.

Wykonane prace przyniosły naszym wychowankom wiele radości i satysfakcji. Wspólnie spędziliśmy trzy cudowne godziny. Dziękujemy!

GALERIA FOTO

Poprawiony ( czwartek, 14 kwietnia 2022 08:57 )