Aktualności 2022

BUDŻET OBYWATELSKI NA ROK 2023

Szanowni Państwo,

Od 22 sierpnia do 11 września 2022r., można głosować na projekty do Budżetu Obywatelskiego Siemianowic Śląskich. Budżet Obywatelski to wyjątkowa okazja do rzeczywistego i bezpośredniego współdecydowania o tym, na co zostanie wydana część budżetu miasta.

Głosowanie zaplanowano tylko w wersji elektronicznej poprzez formularz zamieszczony na stronie bo.siemianowice.pl

Uprawnionymi do głosowania są wszyscy mieszkańcy naszego miasta, bez względu na wiek. Każdy mieszkaniec może głosować tylko raz i jest uprawniony do oddania jednego głosu.

Dodatkowe Punkty do głosowania będą uruchomione w miejscach wymienionych poniżej w godzinach otwarcia placówki:

• Urząd Miasta Siemianowice Śląskie, ul. Jana Pawła II 10
  • Urząd Miasta Siemianowice Śląskie, ul. Michałkowicka 105

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w tegorocznym głosowaniu – szczególnie na projekty dotyczące Młodzieżowego Domu Kultury im. dr. H. Jordana w Siemianowicach Śląskich:

Propozycja nr 18

18. Modernizacja boiska sportowego na terenie należącym do Młodzieżowego Domu Kultury im. dr. Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich z siedzibą przy ul. Chopina 2 - mająca na celu poprawienie wadliwie wykonanej podbudowy boiska, poszerzeniu powierzchni użytkowej obiektu o 9 m, wymianie zniszczonej nawierzchni na nową, wymianie bramek, dodaniu ławek piłkarskich oraz stacji recyklingu śmieci.

LUB

Propozycja nr 17

17. Budowa szklarni na terenie należącym do Młodzieżowego Domu Kultury im. dr. Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich z siedzibą przy ul. Chopina 2 - mająca na celu edukację naszych najmłodszych z zakresu uprawy roślin, zdrowego ekologicznego jedzenia oraz do jego szacunku.

Dziękujemy za każdy oddany głos!

Poprawiony ( środa, 29 czerwca 2022 10:34 )