Aktualności 2022

Szanowni Państwo,

Od 22 sierpnia do 11 września 2022r., można głosować na projekty do Budżetu Obywatelskiego Siemianowic Śląskich. Budżet Obywatelski to wyjątkowa okazja do rzeczywistego i bezpośredniego współdecydowania o tym, na co zostanie wydana część budżetu miasta.

Głosowanie zaplanowano tylko w wersji elektronicznej poprzez formularz zamieszczony na stronie bo.siemianowice.pl

Uprawnionymi do głosowania są wszyscy mieszkańcy naszego miasta, bez względu na wiek. Każdy mieszkaniec może głosować tylko raz i jest uprawniony do oddania jednego głosu.

Dodatkowe Punkty do głosowania będą uruchomione w miejscach wymienionych poniżej w godzinach otwarcia placówki:

• Urząd Miasta Siemianowice Śląskie, ul. Jana Pawła II 10
  • Urząd Miasta Siemianowice Śląskie, ul. Michałkowicka 10

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w tegorocznym głosowaniu – szczególnie na projekty dotyczące Młodzieżowego Domu Kultury im. dr. H. Jordana w Siemianowicach Śląskich: Propozycja nr 18 - Modernizacja boiska sportowego na terenie należącym do Młodzieżowego Domu Kultury im. dr. Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich z siedzibą przy ul. Chopina 2 - mająca na celu poprawienie wadliwie wykonanej podbudowy boiska, poszerzeniu powierzchni użytkowej obiektu o 9 m, wymianie zniszczonej nawierzchni na nową, wymianie bramek, dodaniu ławek piłkarskich oraz stacji recyklingu śmieci.

Poprawiony ( środa, 31 sierpnia 2022 08:23 )