Aktualności 2022

05.11.2022 roku w Rybniku-Niedobczycach zorganizowano  VIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ZESPOŁÓW TANECZNYCH “MAGIA TAŃCA” 2022.

Organizatorem imprezy był Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku. Festiwal skierowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz innych placówek kulturalno-oświatowych z całego kraju. Oczywiście nasze Zespoły Taneczne KLEKS, KLEKSIK i MISZ-MASZ również wzięły udział w tanecznej rywalizacji.

Zespoły miały możliwość zaprezentować się w następujących kategoriach tanecznych:

• Art dance (modern, contemporary, jazz)
  • Show dance (choreografie wykorzystujące scenografię oraz rekwizyty, miniatura taneczna, widowisko taneczne)

I tak:

Zespół Taneczny Kleksik - zdobył wyróżnienie I stopnia
Zespół Taneczny Kleks - zdobył wyróżnienie III stopnia
Zespół Taneczny Misz-Masz - zdobył wyróżnienie I stopnia

Dziewczynom serdecznie gratulujemy. Składamy podziękowania dla Pani Bogusi Kliś za piękne zdjęcia z Festiwalu, prezentowane w poniższej galerii.

GALERIA FOTO

Poprawiony ( poniedziałek, 07 listopada 2022 08:15 )