Aktualności 2015

Trwają zimowe ferie. W Młodzieżowym Domu Kultury im. dr. Henryka Jordana dzieci w wieku 6-13 lat uczestniczą w półkoloniach. Podczas dwutygodniowego wypoczynku od 2 do 13 lutego najmłodsi skorzystają z wielu atrakcji. Poznają historie i tradycje miasta i regionu. Uczestnicy zimowiska odwiedzili już Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, Park Tradycji i Muzeum Miejskie w Siemianowicach Śląskich, zwiedzili Jasną Górę

Uczestnicy półkolonii korzystają również z takich atrakcji jak: zajęcia na kręgielni, zajęcia sportowe na basenie i sali gimnastycznej, wyjście do kina, zajęcia ruchowe na siłowni na wolnym powietrzu, zajęcia plastyczne. Ponadto organizatorzy przygotowali na terenie MDK zajęcia taneczne, komputerowe, a dla najmłodszych – bal zimowy. Koloniści biorą udział również w zajęciach przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Siemianowicach Śląskich. Prawdziwie zimowa aura sprzyja spacerom w parku miejskim i zabawom na śniegu. Najmłodsi siemianowiczanie każdego dnia mają zagwarantowany także posiłek – obiad w restauracji „Piast”.

Ferie w mieście to udany wypoczynek dla każdego ucznia.

Poprawiony ( wtorek, 03 marca 2015 16:02 )