FESTIWAL TWÓRCZOŚCI

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY

"NAMALUJĘ CI MAMO"

Namaluję Ci Mamo ... piękny ogród, bukiet kwiatów, tęczę na niebie, Twoje ukochane zwierzę ... narysuję Ci Mamo nasze ulubione zabawy, wspólny spacer w parku, jak spędzamy czas ze sobą. Namaluję Ci Mamo Twoje dobre oczy i Twój uśmiech gdy mnie przytulasz przed snem. Narysuję Ci Mamo Twój portret w złoconej ramie ...

1. Organizatorzy:
    Młodzieżowy Dom Kultury im. dr. Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich, Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich.
  2. Cele:
    • Pobudzanie i rozwijanie uzdolnień plastycznych;
    • Rozwijanie wyobraźni dziecięcej poprzez ekspresję plastyczną;
    • Poszukiwanie inspiracji twórczej w relacjach rodzinnych;
  3. Konkurs jest adresowany do dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas I-III z placówek oświatowych naszego miasta.
  4. Warunki uczestnictwa: technika wykonania prac dowolna płaska - malarstwo, rysunek, grafika, techniki mieszane (bez wykorzystania materiałów sypkich, kasz, ryżu, piasku...).
  5. Format pracy dowolny.
  6. Kryterium oceny: walory artystyczne, ciekawa interpretacja, samodzielność wykonania prac, prace zespołowe nie będą oceniane!
  7. Jury dokona oceny w kategoriach wiekowych:
    • dzieci w wieku przedszkolnym;
    • uczniowie klas I-III szkół podstawowych.
  8. Termin nadsyłania prac: 15 maja 2015 r.
    Młodzieżowy Dom Kultury im. dr Henryka Jordana - ul. Chopina 241-100 Siemianowice Śląskie
  9. Prace powinny zawierać na odwrocie trwale przymocowaną metryczkę wg. wzoru:
    imię i nazwisko autora:
    wiek:
    imię i nazwisko nauczyciela:
    nazwa przedszkola, szkoły:
  10. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo bezpłatnego publikowania i promowania  zgłoszonych prac konkursowych.

Podsumowanie konkursu odbędzie się podczas prezentacji wokalnych "Zaśpiewam Ci Mamo" w Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich w dniach 25 maja 2015r.