Aktualności 2015

Dnia 5 i 6 maja br., na terenie Młodzieżowego Domu Kultury im. dr. H. Jordana w Siemianowicach Śląskich odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Do turnieju przystąpiło 9 szkół podstawowych oraz 7 szkół gimnazjalnych z terenu Siemianowic Śląskich, w sumie 57 osób.

Eliminacje w/w turnieju zostały podzielone na dwie części: część teoretyczną (testy) oraz część praktyczną. W pierwszej, teoretycznej, uczestnicy wykazywali się wiedzą, a w części praktycznej - umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, przejazdem przez tor przeszkód oraz jazdą rowerem na Miasteczku Ruchu Drogowego po wyznaczonej przez organizatora trasie.

Organizatorami tegorocznego TBwRD byli:

• Szkoła Podstawowa nr 6 w Siemianowicach Śląskich;
  • Komenda Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich;
  • Młodzieżowy Dom Kultury im. dr. H. Jordana w Siemianowicach Śląskich;
  • Urząd Miasta w Siemianowicach Śląskich

Klasyfikacja eliminacji powiatowych OTBwRD szkół podstawowych przedstawia się następująco: Klasyfikacja eliminacji powiatowych OTBwRD szkół gimnazjalnych przedstawia się następująco:
Drużyny/czwórki szkolne: Drużyny/trójki  szkolne:
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 6 I miejsce Gimnazjum nr 1
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 16 II miejsce Gimnazjum nr 7
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 III miejsce Gimnazjum nr 2
IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 IV miejsce Gimnazjum nr 3
V miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 V miejsce Gimnazjum nr 4
VI miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 VI miejsce Gimnazjum nr 8
VII miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 VII miejsce Gimnazjum nr 5
VIII miejsce Szkoła Podstawowa nr 20
IX miejsce Szkoła Podstawowa nr 1

I miejsce /Szkoła Podstawowa/ spośród wszystkich uczestników i nagrodę główną zdobyła Anna Kośnik

I miejsce /Gimnazjum/ spośród wszystkich uczestników i nagrodę główną zdobył Damian Szyda

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania za wsparcie i życzliwość władzom miasta Siemianowice Śląskie oraz sponsorom nagród, dzięki którym mogliśmy wspólnymi siłami zorganizować imprezę dla dzieci i młodzieży. Dzięki Waszej życzliwości wszystkie drużyny otrzymały nagrodę rzeczową, dyplomy, a wyróżnieni medale i statuetkę.

FOTO - zobacz!

Poprawiony ( czwartek, 21 maja 2015 10:05 )