Aktualności 2015

W dniu wczorajszym tj. 25.05.2015 roku w Parku Tradycji odbył się w ramach Festiwalu Twórczości po raz kolejny Konkurs Wokalny "Zaśpiewam Ci Mamo" oraz dokonano podsumowania konkursu plastycznego "Namaluję Ci Mamo", o którym pisaliśmy już wcześniej.

Organizatorami w/w konkursów były dwie siemianowicki placówki tj. Młodzieżowy Dom Kultury im. dr. H. Jordana oraz Siemianowickie Centrum Kultury. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie.

W konkursie brały udział dzieci z siemianowickich przedszkoli oraz szkół podstawowych klas 1-3. Uczestników odwiedził Prezydent naszego miasta Rafał Piech, który wręczył dzieciom dyplomy i nagrody.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, ich opiekunom oraz tym, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji imprezy. Podziękowania również składamy Zespołowi Tanecznemu "Impuls" za urozmaicenie muzycznej imprezy.
Zapraszamy za rok!!!

Poprawiony ( środa, 27 maja 2015 14:27 )