Aktualności 2016

1 kwietnia 2016 serdecznie zapraszamy na Mistrzostwa Siemianowic Śląskich w Podciąganiu na Drążku Młodzieży Gimnazjalnej i Ponadgimnazjalnej.

Mistrzostwa odbędą się w Gimnazjum nr 4 w Siemianowicach Śl., przy ul. Chopina 4.

Organizatorami imprezy są: MDK i Gimnazjum nr 4 w Siemianowicach Śląskich.

Zawody zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych:

  • młodzież gimnazjalna (dziewczęta i chłopcy)
  • młodzież ponadgimnazjalna (dziewczęta i chłopcy)

Plan zawodów:

  • godz. 15.30-16.30 – rejestracja zawodników i rozgrzewka,
  • godz. 16:30 – start zawodów,

Dla wszystkich uczestników zawodów organizatorzy planują dyplomy i słodkie upominki, a dla najlepszych nagrody rzeczowe.

Osoby niepełnoletnie chcące wziąć udział w zawodach muszą posiadać zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.

Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 31.03.2016 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - liczba uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich wyjaśnień i informacji udziela dyrektor zawodów – Jacek Polechoński

Celem zawodów jest propagowanie funkcjonalnych ćwiczeń siłowych.
Organizator nie zapewnia uczestnikom ubezpieczenia. Każdy uczestnik rozgrywek powinien charakteryzować się dobrym stanem zdrowia, przed przystąpieniem do rywalizacji złoży pisemne oświadczenie o udziale w imprezie na własną odpowiedzialność. Organizator zawodów nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za wypadki wynikające z udziału w rywalizacji osób chorych oraz skutki tych wypadków przed, po i w czasie zawodów. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej i cywilnej, w zakresie poniesionych szkód w mieniu zawodników biorących udział w rozgrywkach. Każdy uczestnik turnieju przystępując do rywalizacji wyraża zgodę na wykorzystanie wizerunku do celów promocyjnych i informacyjnych na temat imprezy.

ZAPRASZAMY !!! UDZIAŁ W ZAWODACH BEZPŁATNY !!!

Poprawiony ( wtorek, 05 kwietnia 2016 14:15 )