Aktualności 2016

25 maja br. w Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich odbył się w ramach Festiwalu Twórczości po raz kolejny Przegląd Wokalny dla Najmłodszych oraz podsumowanie konkursu plastycznego "Namaluję Ci Mamo"!

Organizatorami imprezy były dwie siemianowicki placówki tj. Młodzieżowy Dom Kultury im. dr. H. Jordana oraz Siemianowickie Centrum Kultury. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie.

W konkursie brały udział dzieci z siemianowickich przedszkoli oraz szkół podstawowych klas 1-3. Uczestników odwiedziła Pani W-ce Prezydent naszego miasta Anna Zasada - Chorab.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, ich opiekunom oraz tym, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji imprezy.

Zapraszamy za rok!!!

Poprawiony ( wtorek, 31 maja 2016 11:56 )