Konkurs Walentynkowy - lista uczestników drugiego etapu!
Aktualności 2013 |
Informujemy, iż dnia 4 lutego 2013 roku w Parku Tradycji odbył się I etap wokalnego konkursu walentynkowego organizowanego przez MDK im. dr. H. Jordana w Siemianowicach Śląskich pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie - Jacka Guzego.
Poniżej przedstawiamy listy zakwalifikowanych wokalistów do drugiego etapu I-go Regionalnego Konkursu Wokalnego Walentynkowego w podziale na kategorie szkoła gimnazjalna i szkoła ponadgimnazjalna. Kolejność na liście jest przypadkowa a jednocześnie jest ona kolejnością występowania uczestników w dniu finału.
Pryzpominamy, że etap drugi konkursu odbędzie się dnia 25.02.2013 r. o godz. 16.00 w Siemianowickim Parku Tradycji.
Wszystkich uczestników zapraszamy na godz. 15:00, przypominamy, że płyty CD i pamięci USB z podkładem muzycznym mają być zdolne do odtwarzania w czytniku. Nośniki z podkładem należy dostarczyć tuż po przybyciu akustykowi.
Organizatorzy zalecają wykonanie w dniu 2-go etapu tego samego utworu, jednak w szczególnych przypadkach dopuszcza się zmianę utworu, o czym należy poinformować organizatora do dnia 08.02.2013r. do godz. 12:00.
Równocześnie przypominamy, że drugi etap będzie miał charakter otwartego koncertu publicznego, m.in. przed Prezydentem Miasta Siemianowice Śląskie i przedstawicielami Kuratorium Oświaty.
Czas trwania konkursu przewiduje się w godzinach od 16.00 do 18.00
Serdecznie zapraszamy!
Tab. Nr 1 - Lista uczestników z kategorii szkoła gimnazjalna.
1 |
Anna Hrabia |
Zespół Szkół nr 7, Gimnazjum nr 7 |
"Your song" Elton John |
2 |
Beata Kozłowska |
Gimnazjum nr 8 w Rudzie Śląskiej |
"Piosenka księżycowa" Varius Manx |
3 |
Julia Hanke |
Gimnazjum nr 8 w Rudzie Śląskiej |
"Rebeka" Ewa Demarczyk |
4 |
Szczepan Sieraga |
Gimnazjum nr 8 w Rudzie Śląskiej |
"Opowieść" Edyta Bartosiewicz |
5 |
Zuzanna Czyż |
Zespół Szkół Sportowych Gimnazjum nr 1 |
"You lost me" Christina Aguilera |
6 |
Edyta Sperling |
Siemianowickie Centrum Kultury |
"Kocham cie a kochanie moje" Maanam |
7 |
Magdalena Dereniowska |
Sosnowieckie Ognisko Muzyczne |
"Wiem, że nie jesteś sam" Anna Wyszkoni |
Tab. Nr 2 - Lista uczestników z kategorii szkoła ponadgimnazjalna.
1 |
Martyna Chmura |
15-ste Liceum w Katowicach |
"Pamiętasz była jesień" Sława Przybylska |
2 |
Julia Kaletka |
Młodzieżowy Dom Kultury w Tarnowskich Górach |
"Wiosna i deszcz" muz. Robert Wiórkiewicz; sł. Marek Sochacki |
3 |
Małgorzata Pieniążek |
Młodzieżowy Dom Kultury w Tarnowskich Górach |
"Byłam różą" Kayah i Bregovic |
4 |
Laura Brol |
Młodzieżowy Dom Kultury w Tarnowskich Górach |
"Dla ciebie jestem sobą" Kalina Jędrusik |
5 |
Monika Wiatr |
Studio Piosenki i Rehabilitacji Głosu VoicePless w Pszczynie |
"Fever" Peggy Lee |
6 |
Andżelika Szcześniak |
Liceum Ogólnokształcące w Bytomiu ul. Sikorskiego |
"Titanium" SIA & David Guetta |
7 |
Magdalena Minnicka |
Siemianowickie Centrum Kultury |
"Nie w czas" Georgina Tarasiuk |
« poprzednia | następna » |
---|
Poprawiony ( piątek, 29 maja 2015 12:01 )