Aktualności 2017

26.05.2017 roku  w Siemianowickim Parku Tradycji odbył się Festiwal Twórczości w ramach którego odbył się Przegląd Wokalny „Zaśpiewam Ci Mamo” oraz impreza towarzysząca konkurs plastyczny „Namaluję Ci Mamo”.

Impreza była dedykowana przedszkolakom i uczniom klas I-III.

Festiwal Twórczości został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich.

Organizatorem Festiwalu Twórczości był Młodzieżowy Dom Kultury im. dr. H. Jordana i Siemianowickie Centrum Kultury.

Do Przeglądu wokalnego „Zaśpiewam Ci Mamo” zgłosiło się 16 przedszkoli i kilka szkół podstawowych w ilości 70 uczestników. Impreza odbywa się już po raz 6, cyklicznie wpisała się w tradycje naszej placówki.

Zwycięzcami festiwali jak zwykle są wszyscy uczestnicy którzy zaprezentowali na scenie Parku Tradycji utwory muzyczne dla mamy.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy za rok!!!

Zobacz foto!

Poprawiony ( wtorek, 06 czerwca 2017 14:48 )