ROK SZKOLNY 2022/2023

*UWAGA harmonogram zajęć jest w trakcie ustalania,
bieżące zapisy mogą ulec zmianie!

SIŁOWNIA - zajęcia odbywają się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich
przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 5

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA ROK SZKOLNY 2022/2023

LP.

NAZWA ZESPOŁU

NAUCZYCIEL

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

KOŁO KSZTAŁTOWANIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH

Ewa Mleczko

13:45-16:45

13:45-16:45

13:45-16:45

13:45-16:45

13:45-15:15

2.

KLUB TWÓRCZOŚCI JORDANKOWO (zabawy muzyczno-ruchowe)

Ewa Mleczko

15:15-16:45

3.

ZAJĘCIA TANECZNE Impuls I/c I b

Bożena Lempa

15:00-15:45

15:00-15:45

4.

ZAJĘCIA TANECZNE Impuls II/a

Bożena Lempa

15:45-17:15

5.

ZAJĘCIA TANECZNE Impulsik

Bożena Lempa

15:00-15:45

6.

ZAJĘCIA TANECZNE KLEKS

Bożena Lempa

17:15-19:30

17:00-19:30

7.

ZAJĘCIA TANECZNE KLEKSIK

Bożena Lempa

15:45-17:15

15:45-17:15

8.

ZAJĘCIA TANECZNE PANOPTICUM

Bożena Lempa

17:15-19:30

9.

ZAJĘCIA TANECZNE MISZ MASZ

Bożena Lempa

17:45-20:00

10.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO SP NR 6 gr. I

Bożena Lempa

9:00-9:45

11.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO SP NR 6 gr. II

Bożena Lempa

10:00-10:45

12.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE gr. I

Ewa Janik

14:30-16:00

14:00-15:30

13.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE gr. II

Ewa Janik

14:00-15:30

15:30-17:00

14.

ZAJĘCIA TECHNIK MIESZANYCH (PLASTYKA)

Anna Suda

16:40-18:10

16:40-18:10

13:30-15:00

15:00-16:30

16:30-18:00

17.

KLUB PRZEDSZKOLAKA – zajęcia plastyczne

Ewa Janik

15:30-16:15

18.

KLUB PRZEDSZKOLAKA – zajęcia rytmiczne

Paweł Stawarz

14:00-15:30

19.

KOŁO GRY NA PIANINIE

Jarosław Janik

16:45-18:15 gr. 1

13:15-14:45 gr. 1

14:45-18:30 gr. 2

20.

KOŁA GRY NA PERKUSJI

Jarosław Janik

13:00-16:45

21.

KOŁO GRY NA GITARZE

Ewa Janik

16:00-16:45 gr. młodsza

16:45-18:15 gr. starsza

13:15-14:00 gr. młodsza

16:30-18:00

gr. starsza

13:30-15:00 gr. młodsza

15:00-16:30

gr. starsza

13:15-14:00 gr. młodsza

17:00-17:45 gr. młodsza

22.

KOŁO PROGRAMISTY I

Krzysztof Sok

13:30-15:00

23.

KOŁO PROGRAMISTY II

Krzysztof Sok

15:00-16:30 (A)

24.

KOŁO PROGRAMISTY III

Krzysztof Sok

16:30-18:00 (A)

 

25.

KOŁO PROGRAMISTY IV

Krzysztof Sok

15:00-16:30 (B)

16:30-18:00 (A)

18:00-19:30 (C)

26.

BARDZO ŻYWY TEATR

Bogumiła Kliś

15:00-16:00

16:00-17:30

27.

ZAJĘCIA WOKALNE gr. początkująca (dzieci młodsze)

Bogumiła Kliś

16:15-17:45

28.

WOKALIŚCI Z JORDANU gr. zaawansowana

Bogumiła Kliś

17:45-19:00

17:30-19:00

29.

KLUB DZIECIĘCY (koło turystyczne)

Agnieszka Michulec

30.

CROSSTRENING

Jacek Polechoński

 

16:45-19:00

16:00-19:00

16:00-19:00

16:00-18:15

31.

KOŁO ĆWICZEŃ SIŁOWYCH I LO

Jacek Polechoński

32.

FUNKCJONALNY TRENING SIŁOWY I LO

Jacek Polechoński

33.

KOŁO PIŁKI NOŻNEJ

Krzysztof Zberek

16:30-18:00

16:30-18:00

16:00-17:30

34.

KOŁO TENISA STOŁOWEGO i ZAJĘCIA USPRAWNIAJĄCE RUCHOWO DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Krzysztof Zberek

16:30-19:00

17:30-19:00

35.

KOŁO WOKALNE GRUPA 1

Paweł Stawarz

15:30-17:00

36.

KOŁO WOKALNE GRUPA 2

Paweł Stawarz

17:00-18:30

37.

KOŁO GIER KOMPUTEROWYCH

Joanna Książek Gul

14:00-15:30
gr. młodsza

15:30-17:00 gr. starsza

38.

KOŁO GIER KOMPUTEROWYCH

Beata Witkowska

15:00-15:45 klasy I-III SP

16:30-17:15 klasy IV-VI SP

39.

AKADEMIA MŁODEGO INFORMATYKA

Beata Witkowska

15:45-16:30 klasy I-II SP

16:30-17:15 klasy III-IV SP

15:45-16:30 klasy II-III SP

17:15-18:00 klasy IV-VI SP

40.

KOŁO MATEMATYCZNE

Beata Witkowska

14:15-15:00 klasy I-II SP

17:15-18:00 klasy VIII SP

15:00-15:45 klasy III SP

41.

Zespół Gitarowy

Ewa Janik

17:45 – 19:15

LP.

NAZWA ZESPOŁU
MIEJSCE ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

_ŚRODA_

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

ŚWIETLICA BIBLIOTEKA

E.M.

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

13:00-18:00

2.

ZAJĘCIA TANECZNE Impuls I SP6

B.L.

15:00-15:45

15:00-15:45

3.

ZAJĘCIA TANECZNE Impuls II SP6

B.L.

15:45-17:15

3A

ZAJĘCIA TANECZNE Impuls II A SP6

B.L.

15:00-15:45

4.

ZAJĘCIA TANECZNE KLEKS SP6

B.L.

17:15-19:30


17:00-19:30

5.

ZAJĘCIA TANECZNE KLEKSIK SP6

B.L.

15:45-17:15

15:45-17:15

6.

ZAJĘCIA TANECZNE PANOPTICUM SP6

B.L.

17:15-19:30

7.

ZAJĘCIA TANECZNE MISZ - MASZ SP6

B.L.

17:45-20:00

8.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO SP NR 6 Is.   SP6

B.L.

8:00-9:30

9.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO SP NR 6 IIs.  SP6

B.L.

9:30-11:45

10.

KOŁO MALARSKIE I BIBLIOTEKA

A.S.

13:00-13:45
13:45-14:30
14:30-15:15

11.

KOŁO MALARSKIE II BIBLIOTEKA

A.S.

15:15-16:00
16:00-16:45
16:45-17:30
17:30-18:15

12.

KOŁO MALARSKIE III BIBLIOTEKA

A.S.

13:00-13:45
13:45-14:30
14:30-15:15

13.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE - TECHNIK MIESZANYCH I BIBLIOTEKA

A.S.

16:00-16:45
16:45-17:30

14.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE - TECHNIK MIESZANYCH II BIBLIOTEKA

A.S.

15:00-15:45
15:45-16:30

15.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE - TECHNIK MIESZANYCH III BIBLIOTEKA

A.S.

16:30-17:15
17:15-18:00

16.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE - TECHNIK MIESZANYCH IV BIBLIOTEKA

A.S.

15:00-15:45
15:45-16:30

17.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE - KLUB TWÓRCZOŚCI JORDANKOWO - od X

A.S.

15:15-16:00

16:30-17:15
17:15-18:00

18.

KLUB PRZEDSZKOLAKA 'VIOLINKI’ SP6 - - od X

P.S.

14:00-15:30

19.

KOŁO KROJU I SZYCIA SP6 S. 41

J.G.

15:00-18:00

15:00-18:00

20.

KOŁO GRY NA PIANINIE MUZEUM

J.J.

14:00-19:15

21.

KOŁA GRY NA PERKUSJI MUZEUM

J.J.

14:30-18:15

 

22.

ZESPÓŁ MUZYCZNY MUZEUM

E.J.

23.

KOŁO GRY NA GITARZE MUZEUM

E.J.

24.

ZESPÓŁ GITAROWY MUZEUM

E.J.

25.

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE GRUPA MŁODSZA SP6

K.S.

26.

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE GRUPA STARSZA SP6

K.S.

27.

KOŁO PROGRAMISTY SP6

K.S.

28.

KOŁO TEATRALNE SP6 S.47

B.K.

16:00-17:30

29.

KOŁO WOKALNE Z GITARĄ I PIÓREM SP6 S.47

B.K.

15:45-16:30

15:15-16:00

30.

Klub Karaoke dla najmłodszych SP6 S.47

B.K.

16:30-18:00

17:30-18:15

31.

KOŁO WOKALNE "Wokaliści z Jordanu” SP6 S.47

B.K.

18:00-18:45

18:15-19:00

32.

KOŁO MIŁOŚNIKÓW HISTORII MUZEUM – zajęcia od X

A.M.

33.

KLUB MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY MUZEUM - zajęcia od X

A.M.

34.

CROSSTRENING w Szkole Podstawowej Nr 6

J.P.

15:30-18:30

15:30-18:30

15:30-18:30

15:30-18:30

16:30-18:00

35.

KOŁO ĆWICZEŃ SIŁOWYCH w Szkole Podstawowej Nr 6

J.P.

36.

FUNKCJONALNY TRENING SIŁOWY w Szkole Podstawowej Nr 6

J.P.

37.

KOŁO PIŁKI NOŻNEJ GRUPA MŁODSZA BOISKO SP6

K.Z.

16:30-18:00

16:00-17:30

38.

KOŁO PIŁKI NOŻNEJ GRUPA STARSZA BOISKO SP6

K.Z.

16:00-17:30
17:30-19:00

39.

KOŁO TENISA STOŁOWEGO DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - od X

K.Z.


40.

KOŁO WOKALNE GRUPA 1 SP6 S.47

P.S.

15:30-17:00

41.

KOŁO WOKALNE GRUPA 2 SP6 S.47

P.S.

17:00-18:30

42.

KOŁO GIER KOMPUTEROWYCH SP6 S.43

J.K.

16:00-18:00

43.

KOŁO INFORMATYCZNE SP6 S.43

B.W.

15:40-18:00

 

44.

KOŁO MATEMATYCZNE SP6 S.45

B.W.

14:00-15:30

Poprawiony ( piątek, 30 września 2022 11:02 )