Aktualności 2013

Z okazji Dnia Matki Młodzieżowy Dom Kultury im. dr. H. Jordana po raz drugi zorganizował miejski przegląd dla dzieci przedszkolnych i szkolnych klas 1-3 pt.: "Zaśpiewam Ci mamo". Tegoroczna edycja okazała się wyjątkowo udana. Przybyło osiemdziesięciu uczestników reprezentujących Przedszkole nr 2, Przedszkole nr 6, Przedszkole nr 7, Przedszkole nr 9, Przedszkole nr 12, Przedszkole nr 16, Przedszkole nr 19, Gumisiowe Przedszkole oraz Szkoły Podstawowe nr 4, 5 i 13. Dzieci prezentowały utwory przygotowane specjalnie dla mam, które również przybyły do Parku Tradycji. Jury postanowiło jednogłośnie o nagrodzeniu wszystkich dzieci i ogłaszając zwycięstwo wszystkich wykonawców. Wszystkie dzieci wspólnie odśpiewały mamą sto lat. Dzisiejszy przegląd był bardzo dobrym przykładem poświęcenia i zaangażowania nauczycieli w przygotowanie dzieci do występu przeglądzie  " Zaśpiewam Ci mamo". Zapraszamy w przyszłym roku i dziękujemy Parkowi Tradycji za pomoc w organizacji imprezy.

Poprawiony ( wtorek, 28 maja 2013 09:58 )