Aktualności 2013

A jednak warto … Warto!

26 maja 2013 w Siemianowickim Parku Tradycji odbył się wyjątkowy koncert młodego wokalisty Rogera Martina Maluga.

Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu w Młodzieżowym Domu Kultury im. dr. H. Jordana – tu Roger rozpoczął swoją drogę artystyczną. Dzisiaj, mimo wyjazdu do innego kraju nie zrywa kontaktu z korzeniami. Dalej podnosi sobie poprzeczkę, brnie do przodu realizując swoją muzyczną pasję. Aktualnie mieszka w Rotterdamie i tylko czasami może przyjechać do Polski pokazując nam jak bardzo się od czasu wyjazdu rozwinął. Podczas swojego muzycznego wieczoru oprócz utworów znanych oraz zapomnianych opowiadał o życiu oraz swoich początkach zagranicą. Publiczność z zaciekawieniem słuchała jego przemyśleń oraz śpiewanych utworów, a przede wszystkim jego własnej piosenki.

Koncert 26 maja nie był przypadkowy – to prezent dla mamy, życzenia, kwiaty, piosenka z dedykacją oraz łzy wzruszenia. Jak mówi Roger każda tego typu inicjatywa, organizacja oraz sam koncert motywuje jeszcze bardziej do działania oraz dalszej pracy artystycznej. To adrenalina i przygoda, bez której nie wyobraża już sobie życia. Współpraca z organizatorami koncertu przebiegała bardzo sprawnie choć na odległość. Wkrótce cały koncert będzie można zobaczyć oraz wysłuchać za pośrednictwem internetu albowiem cały projekt był realizowany  przez Telewizję No Limit Art z Bielska Białej a płyta „Live” nagrywana była przez akustyka Tomasza Wolny.

Serdeczne podziękowania również dla współorganizatorów: szefa Parku Tradycji - Jana Wiewiórki, dyrektor Joanny Książek – Gul z MDK, Bogumiły Kliś,  Anny Jakubowskiej, oraz realizatora dźwięku oraz światła.

Już w grudniu płyta z kolędami!

Poprawiony ( piątek, 07 czerwca 2013 09:56 )