Aktualności 2013

18 czerwca br., w ramach stałej współpracy Młodzieżowego Domu Kultury im. dr. H. Jordana z Muzeum Miejskim odbył się koncert końcoworoczny szkółki gry na organach. Wicedyrektor placówki Agnieszka Michulec życzyła młodym artystom słonecznych wakacji oraz kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym. Przypomnijmy – w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Młodzieży Szkolnej uczniowie Anna Majchrowska i Adam Bochenek zdobyli wyróżnienia.
Oprócz umiejętności gry uczniów na keyboardzie i fortepianie mogliśmy również podziwiać popis wokalny w wykonaniu uczennicy Justyny Ciesielskiej.
To niezwykle budujące, że na koncertach i wystawach plastycznych młodych artystów pojawiają się całe rodziny - rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, przeżywając emocje sceniczne na równi z wykonawcami.
Serdecznie zapraszamy w lipcu i sierpniu na „Dni otwarte Muzeum” obejmujące zwiedzanie wystaw i zajęcia plastyczne dla grup zorganizowanych.