Aktualności 2020

I dzień – Poniedziałek

9:00 – 9:30

Zbiórka w świetlicy. Powitanie uczestników półkolonii, sprawdzenie obecności i przedstawienie wychowawców poszczególnych grup wiekowych. Przydzielenie uczestników do poszczególnych grup. Zapoznanie się z regulaminem i planem zajęć półkolonii. Zapoznanie się z zasadami BHP i ppoż. Pogadanka: „Zachowanie bezpieczeństwa podczas wycieczki i podczas gier i zabaw”.

10:00 – 14:00

Wyjazd do Wesołego Miasteczka w Chorzowie – Jama Bazyliszka, sala zabaw. Gr. V,VI,VII.

10:00 – 14:00

Kino – seans filmowy. Gr.I,II,III,IV.

Zajęcia integracyjne w grupach.

14:00 – 15:00

Wyjście na obiad – podsumowanie dnia półkolonii, przedstawienie programu na dzień następny. Pożegnanie uczestników. Pogadanka: „Zachowanie bezpieczeństwa w drodze na placówkę i z placówki.

II dzień – Wtorek

9:00 – 9:30

Spotkanie na terenie MDK, sprawdzenie obecności oraz omówienie programu dnia. Pogadanka n/t bezpieczeństwa w trakcie pobytu na basenie, zapoznanie z regulaminem kąpieli (Ratownik). Pogadanka na temat zachowania bezpieczeństwa podczas korzystania ze sprzętu w Parku Trampolin.

10:00 – 14:00

Spotkanie z przedstawicielem Policji: „Bezpieczne ferie”. Gr. I,II,III,IV.
Pobyt w Parku Trampolin „Jump World.

10:00 – 14:00

Kompleks sportowy „Michał” w Michałkowicach.Gr.V,VI,VII.
Zajęcia sportowe.

14:00 – 15:00

Wyjście na obiad. Podsumowanie dnia, przedstawienie programu na dzień następny. Pożegnanie uczestników.

III dzień – Środa

9:00 – 9:30

Spotkanie na terenie MDK, sprawdzenie obecności oraz omówienie programu dnia. Pogadanka n/t zasad zachowania bezpieczeństwa na kręgielni.

10:00 – 14:00

Spektakl filmowy w Parku Tradycji. Gr. I,II,III,IV.
Pływalnia Miejska. Gr I,II.
Wyjście do Urzędu Miasta. Gr. III,IV.
Wyjście do Kręgielni „Renoma” Gr. V,VI,VII.

IV dzień – Czwartek

9:00 – 9:30

Spotkanie na terenie MDK, sprawdzenie obecności oraz omówienie programu dnia. Przypomnienie zasad zachowania bezpieczeństwa na basenie i podczas korzystania ze sprzętu w sali zabaw „Lolek”.

10:00 – 14.00

Wycieczka do sali zabaw „Lolek” w Piekarach Śląskich. Gr. I,II,III,IV.

Zajęcia sportowe, wyjście na basen „Michał” w Michałkowicach. Gr. V,VI,VII.

V dzień – Piątek

9:00 – 9:30

Spotkanie na terenie MDK, sprawdzenie obecności oraz omówienie programu dnia, przypomnienie zasad kulturalnego zachowania w miejscach użyteczności publicznej.

10:00 – 14:00

Wyjazd do kina „Cinema City” – Katowice Silesia” na spektakl filmowy „Kraina lodu 2”.

14:00 – 15:00

Powrót na obiad. Podsumowanie dnia. Pożegnanie uczestników.

Poprawiony ( środa, 15 stycznia 2020 18:43 )